Jesenný jogový pobyt v srdci Mikulova na E-bikoch

biotop 1 copy

Poďte s nami zažiť dobrodružný joga pobyt na E-bikoch spojený s jogou a relaxom. V srdci Mikulova v prekrásnom prostredí designového hotela Wellness Hotel VOLÁRIK na nás čaká mnoho atraktívných aktivít ako výlet na E-bikoch do viníc alebo večerné vedené saunové rituály. Celým pobytom Vás bude sprevádzať Katka Ježovicová, zakladateľka YOGA INSTITUTE®, ktorý vzdeláva inštruktorov jogy a tiež sprevádza svojich klientov na ceste životom cez individuálny terapeutický prístup v joge. Joga bude zameraná na zdravý chrbát, bodyforming, dychové techniky a večerné meditácie.

Termín:

6.10.-8.10. 2023

Kapacita

max 15 osôb

Cena:

150€

 / v cene nie je zahrnuté ubytovanie

V cene pobytu ponúkame:

Program pobytu

Každý den začneme jogou a otužovaním, pokiaľ nám bude počasie priať vonku pri jazierku BIOTOP ak nie tak v indoor priestore. Večer vedená meditácia pre upokojenie mysle a zrelaxovanie tela. Počas pobytu sa vyberieme na výlet E-bikom (nie je zahrnutý v cene pobytu) a prehliadku mesta, zámok Mikulov. V prekrásnom hoteli s moderným designom nás čakajú večerné saunové rituály, v prípade nepriaznivého počasia aj počas dňa. Doobjednať si môžete masáže podľa ponuky hotela tu. Večere sa budú dať objednať Ala Carte v krásnej štýlovej reštaurácií hotela, ktorý používa výhradne lokálne BIO suroviny. V nedelu je odchod poobede, je možné využiť ešte wellness služby hotela.

Tento pobyt je rozdelený na dve platby, jedna za ubytovanie – v réžií klienta po dohode s hotelom a výberom izby podľa požiadaviek a služby Katky Ježovicovej viď vyššie hore.
Uchmatnite si svoje miesto čím skôr, hotel je celoročne veľmi vypredaný.

Cena nezahrňa:
Ubytovanie – k dispozícií su 3 tipy izieb. Z našej skúsenosti sme sa rozhodli nechať na klientoch akú izbu si vyberú a dohodnú si podmienky s hotelom a samotnú rezerváciu, prípadne si pobyt môžu dat aj do nákladov.

Ďaľšie detaily pobytu

Galéria

Dajte mi vedieť, keď bude nový kurz dostupný.