O nás

V KJ YOGA® je pre nás dôležité vedieť
kto ste a kam smerujete

Unikátny koncept KJ YOGA® je inšpirovaný elementami života a prepája v sebe 3 piliere: cvičenie, vzdelávanie a cestovanie, cez ktoré do svojho života vnesiete nový pohlaď na životný štýl a jeho smerovanie. Všetky piliere sú úzko späté s elimináciou stresu, pokojným prežívaním a naplnením v živote. Každý pilier reprezentuje element života, ktorý predurčuje jeho zámer a naplnenie.

spacee01

VODA

Reprezentuje istotu, sebalásku, starostlivosť a vzťahy. SPACE je priestor byť tu a teraz. Praxou jogy venujeme čas svojmu telu, harmonizácii mysle, načúvaniu hlasu našej duše a tým i zlepšeniu vzťahu k sebe samým i ostatným ľudom v našom živote.

O nás

Zem

Spája sa s faktami, štruktúrou a systémom. YOGA INSTITUTE predstavuje vzdelávací program pre tých, ktorí sa rozhodli zdokonaliť svoje vedomosti z oblasti jogy, anatómie ľudského tela, psychológie učenia jogy a spoznali svoje biopole. Podstatou sú odborné prednášky, správne vedenie hodín a hodiny jogy šité na mieru podľa potrieb klientov. Nechajte naplno rozkvitnúť svoj strom života.

O nás

Vzduch

Je naplnený víziami, snami a nadšením objavovať nové obzory. EXPERIENCE pred vami otvára cestu k vašim voľným chvíľam s jogou. Cestovanie a spoznávanie seba samého prostredníctvom jogy a ajurvédy, na Slovensku alebo v zahraničí.

Budem vašim spoľahlivým sprievodcom na akejkoľvek ceste, po ktorej vykročíte k naplneniu svojho života.

Vaša KJ

O nás
O nás

Dajte mi vedieť, keď bude nový kurz dostupný.