extra služby

Hľadáte niečo výnimočné?

Ponúkame vám jogové programy pre firmy a na špeciálne príležitosti, šité na mieru.​

Ponuka pre firmy

Program šitý na mieru pre vašich zamestnancov dokáže do vašej firmy priniesť novú energiu v podobe spokojných ľudí, pozitívny vplyv na vzťahy na pracovisku či odhaliť prípady tých, ktorí majú so stresom alebo vyhorením problém, ale nehovoria o tom. Programy, ktoré možu byť malým teambuildingom na vašom pracovisku.

Stres manažment program

Program, ktorý Vám prinášame je cielený pre firmy, ktoré majú záujem pracovať na mentálnom zdraví svojich zamestnancov. Program pripravíme na mieru práve pre váš tím. Cieľom je poskytnúť efektívnu prevenciu pred vyhorením a zvýšenie efektivity jednotlivcov ako aj celých tímov. Program je zložený z prednášok a workshopov, kde sa účastníci naučia spoznať samých seba a zamerať sa na vlastný rast a efektivitu – dosiahnuť work & life balance. Neoddeliteľnou súčasťou programu je joga, meditácie a práca s dychom, ktoré účinne eliminujú stres v tele človeka.  

Kde a kedy:
v rámci SR a ČR / podľa potreby
Cena:
podľa požiadaviek a dohody

Office joga

Cvičenie jogy vo firme je obľúbeným trendom dnes už v mnohých spoločnostiach. Vyhradené miesto určené na cvičenie jogy prinesie vašim zamestnancom priestor, kde môžu vypnúť od pracovných povinností, či uvoľniť stres. Pravidelná prax jogy úspešne harmonizuje vzťahy na pracovisku a podporuje zamestnancov k otvorenejšej komunikácii. Spoločná téma jogy môže prospieť všetkým, ktorí sa na chodbách len obchádzajú. Na hodinách sa zameriavame na zdravú chrbticu, učíme sa krátke meditácie či efektívne dychové techniky. Zaujímavé je cvičenie na stoličke, kedy si zvykáme pracovať spoza svojho stola s vystretým chrbtom a jasnou mysľou.

Kde a kedy:
v rámci SR a ČR / podľa potreby
Cena:
podľa požiadaviek a dohody

Dni zdravia pre firmu

Organizujete Dni Zdravia vo vašej firme? Joga môže byť súčasťou programu v rámci vzdelávania sa o zdraví, vitálnom tele a pozitívnom prežívaní. Doprajete tak svojim zamestnancom oddych a priestor na uvoľnenie. Joga, meditácie, dychové techniky, či dokonca aj masáže môžu byť nezabudnuteľným zážitkom a prínosom pre váš tím.

Kde a kedy:
v rámci SR a ČR / podľa potreby
Cena:
podľa požiadaviek a dohody

PR eventy

Aj na tlačovej konferencii môže byť joga, či prednáška o životnom štýle bodom vášho programu. Zaraďte krátky workshop pre účastníkov a doprajte im na chvíľu možnosť myslieť len a len na seba. Je to príjemný čas, ktorý na moment spojí obecenstvo a navodí príjemnú atmosféru. Táto služba môže, ale nemusí byť len o cvičení jogy, ale práve o tom, čo nám joga môže do života priniesť.

Kde a kedy:
v rámci SR a ČR / podľa potreby
Cena:
podľa požiadaviek a dohody

Ponuka pre fyzické osoby

Aj vy si môžete vytvoriť vlastnú skupinku a stretávať sa na joge s vašimi najbližšími. Joga u vás doma je trendom mnohých domácností, šetrí čas a prináša komfort.

Mini skupinová joga
max 8 osôb

Užite si jogu vo vlastnej malej skupinke a zacvičte si v kruhu ľudí, ktorí sú vám blízki. Hodinu ušijeme na mieru pre vás a môžete ju skombinovať s ďalšími službami, ako masáže alebo wellness, priamo na mieste cvičenia. 

Kde a kedy:
RAJ ZDRAVIA, BA / podľa dohody
Cena:
podľa požiadaviek a dohody

Joga u vás doma
max 2 osoby

Túžite praktizovať jogu v pohodlí svojho domova pod vedením profesionálneho inštruktora jogy? Ak ste z tých, ktorým komfort domáceho prostredia vyhovuje a nemáte čas sa presúvať za jogou k nám, je táto služba šitá na mieru práve pre vás. Na úvod začíname s úvodnou 60 min konzultáciou, na ktorej sa porozprávame a prispôsobíme vaše cvičenie na mieru pre vás. Cvičenie sa skladá z 60 min hodiny jogy, ktorej typ určíme na základe úvodnej konzultácie a 15 min meditácie, relaxácie na blokoch alebo bolstroch.

Ak ste nový klient, je potrebné si pred prvou lekciou zakúpiť aj úvodnú konzultáciu.

Kde a kedy:
v rámci Bratislavy a okolia / podľa dohody
Cena za 1 lekciu:
100,- Eur / 75 min

Ponuka na špeciálne príležitosti

Joga ako oslava

Máte chuť darovať vášmu blízkemu výnimočný darček? Zorganizujte oslavu narodenín alebo iného výnimočného sviatku trochu inak. Program namixujeme podľa vašich predstáv a na mieru pre oslávenca/oslávenkyňu. Vybrať si môžete z rôznych ingrediencií, ako cvičenie jogy, wellness, masáže, aromaterapia, meditácia, zdravé jedlo….fantázii sa medze nekladú.

Kde a kedy:
v rámci SR a ČR / podľa potreby
Cena:
podľa požiadaviek a dohody

Rozlúčka so slobodou

Doprajte svojej kamarátke či kamarátovi pred veľkým dňom netradičný oddych, pohodu a relax. Súčasťou balíčka je 75 min prax jogy podľa vášho priania, spojená s aromaterapiou a soundhealingom. Po joge je možné doobjednať si wellness alebo masáže, prípadne ochutnať špeciality v ajurvédskej reštaurácii. Príďte sa spolu zrelaxovať do krásneho prostredia a osláviť tento moment trochu inak.

Kde a kedy:
RAJ ZDRAVIA, BA / podľa dohody
Cena:
podľa požiadaviek a dohody

Joga ako darček

Nie je nič lepšie ako, darovať svojmu blízkemu či obľúbenému človeku darček, ktorý ho privedie k pokojnému prežívaniu a stabilnej mysli. Vyberte si z ponuky služieb a prispôsobte darček na mieru. Program je cielený na potreby klienta s dôrazom na jeho zdravotný stav. Napríklad úvodná konzultácia je veľmi obľúbenou službou. Priblíži nám úroveň aj zámer v jogovej praxi a preto obdarovaný klient bude dostávať z cvičenia maximálne benefity.

extra služby

Vyberte si z našej ponuky:

Úvodná konzultácia
Cena: 60 €
Individuálna hodina jogy
Cena: 75 €
Balík 10 individuálnych hodín jogy
Cena: 700 €

Službu nájdete po odkliknutí tlačítka “Mám záujem” pod záložkou „Nakúpiť„. Po jej úhrade nás, prosím, kontaktujte a dohodneme si detaily a termín jej plnenia.

Poradenstvo

Poradenstvo pre štúdiá jogy

Vďaka 12 rokom skúseností s jogou v zahraničí i doma na Slovensku vám dokážem poskytnúť svoje know-how pri budovaní alebo revitalizácii vášho jogového štúdia. Dnes viem, že zakladateľ by mal mať jasnú predstavu o tom, ktorým smerom sa uberá. Na akého zákazníka sa zameriava a ako svoju komunikáciu cieli. Ak odkomunikujete svoj jasný zámer, veľa z vašich nových klientov zareaguje na konkrétne cielenie. Súčasťou mojich služieb je i zameranie na prostredie a jeho efektívne usporiadanie. Na základe svojich skúseností poskytujem audit tímu s jasnými odporúčaniami. Nemôžeme zabudnúť na neoddeliteľnú súčasť každého štúdia – UNIKÁTNA ATMOSFÉRA / VIBE. Každé štúdio je jedinečné a taký bude i môj prístup k vám. Teším sa na naše stretnutie.

Kde a kedy:
v rámci SR a ČR / podľa dohody
Cena:
podľa požiadaviek a dohody

Zvýhodnená ponuka

Cena za 10 lekcií / 75 min: 1000,- Eur. 

V cene je zahrnutá aj úvodná konzultácia v hodnote 60,- Eur.

Službu nájdete po odkliknutí tlačítka “Mám záujem” pod záložkou „Nakúpiť„. Po jej úhrade nás, prosím, kontaktujte a dohodneme si detaily a termín jej plnenia.

extra služby

Dajte mi vedieť, keď bude nový kurz dostupný.