Joga pobyt na Thassose

vathi cove

Zažite jogový pobyt na gréckom ostrove Thassos v prekrásnom prostredí rezortu VATHI COVE 5* s Katkou Ježovicovou, zakladateľkou KJ YOGA ®. Jogové cvičenia budú zamerané na zdravotný aspekt pohybového aparátu, zdravý chrbát, meditácie a dychové techniky. Luxusný rezort vám ponúkne nádherné prostredie v blízkosti mramorovej pláže a azúrového mora.

Termín:

8.6. - 15.6. 2023 / 7 nocí

Kapacita:

max 20 osôb

Cena:

1950€

 / osoba v dvojlôžkovej komfortnej izbe

2250€

 / osoba v dvojlôžkovej komfortnej izbe s privátnym bazénom

V cene pobytu ponúkame:

Program pobytu

Každé ráno aj večer si môžete zacvičiť s Katkou na krásnych miestach s výhľadom na more. Joga je vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých a navyše si každý klient môže v rámci ceny pobytu dohodnúť s Katkou osobnú konzultáciu ohľadom svojej jogovej úrovne. Možné sú aj privátne hodiny jogy, šité na mieru na základe konzultácie o zdravotných obmedzeniach klienta – za doplatok 75€/60 min. 

Počas dňa budete môcť oddychovať na privátnej pláži alebo pri hotelovom bazéne, kúpať sa v čistých vodách Egejského mora, užívať si kvalitné služby hotelového wellnessu alebo sa vypraviť na výlety do okolia nádherného Thassosu. Prenájom auta vám radi zabezpečia v hoteli.

Cena pobytu nezahŕňa cestovné poistenie, obedy a večere.

Ďaľšie detaily pobytu

Galéria

Dajte mi vedieť, keď bude nový kurz dostupný.