WIM-HOF jogový pobyt v srdci Mikulova na Mikuláša

wim hof workshop 1.jpg

Poďte s nami zažiť dobrodružný joga pobyt na Mikuláša spojený s jogou a relaxom. V srdci Mikulova v prekrásnom prostredí designového hotela Wellness Hotel VOLÁRIK sa okrem jogy ponoríme do spoznávania nášho tela cez 6 hod kurz WIM HOF metódy pod taktovkou uznávaného školitela na Albrechta z CZ. Na kurze sa okrem otužovania budeme učiť o možnostiach nášho tela cez meditáciu a dychové techniky. Kurz je vhodný pre každého s možnosťou vyskúšať si ponor do kade plnej ľadu.
Na ponor sa všetci počas kurzu pripravíme. Večerný program bude patriť saunovým rituálom
v prekrásnom spa hotela a neskoré večere pri dobrom vínku z lokálnych viníc. Celým pobytom Vás bude sprevádzať Katka Ježovicová, zakladateľka YOGA INSTITUTE®, ktorý vzdeláva inštruktorov jogy a tiež sprevádza svojich klientov na ceste životom cez individuálny terapeutický prístup v joge. Joga bude zameraná na rozhýbanie tela pred otužovaním, dychové techniky a večerné meditácie.

Termín:

6.12.-8.12.2023

Kapacita

max 15 osôb

Cena:

150€

 / v cene nie je zahrnuté ubytovanie

V cene pobytu ponúkame:

Program pobytu

Každý den začneme jogou a otužovaním, pokiaľ nám bude počasie priať vonku pri jazierku BIOTOP ak nie tak v indoor priestore. Večer vedená meditácia pre upokojenie mysle a zrelaxovanie tela. Štvrtok 7.12.2023 bude počas pobytu od ráno prebiehať kurz Wim HOF metódy, kde sa hlavne praktickými cvičeniami budeme pripravovať na ponor do kade plnej vodu a ľadu. Prečítajte si viac o Ján Albrechták. V prekrásnom hoteli s moderným designom nás čakajú večerné saunové rituály, v prípade nepriaznivého počasia aj počas dňa. Doobjednať si môžete masáže podľa ponuky hotela tu. Večere sa budú dať objednať Ala Carte v krásnej štýlovej reštaurácií hotela, ktorý používa výhradne lokálne BIO suroviny. V piatok je odchod poobede, je možné využiť ešte wellness služby hotela.

  • KURZ WIM HOF metódy 60€ / os
  •  Kurz sa uskutoční pri min počte uchádzačov 10 os

Nakoľko nemáme vopred rezerváciu s hotelom na ubytovanie je nutné, aby ste si uchmatli
svoje miesto čo najskôr, myslite na to!!!! Je možné sa ubytovať na izbe aj individuálne.

Tento pobyt je rozdelený na dve platby, jedna za ubytovanie – v réžií klienta po dohode s hotelom a výberom izby podľa požiadaviek a služby Katky Ježovicovej viď vyššie hore.
Uchmatnite si svoje miesto čím skôr, hotel je celoročne veľmi vypredaný.

Cena nezahrňa:
Ubytovanie – k dispozícií su 3 tipy izieb. Z našej skúsenosti sme sa rozhodli nechať na klientoch akú izbu si vyberú a dohodnú si podmienky s hotelom a samotnú rezerváciu, prípadne si pobyt môžu dat aj do nákladov.

Ďaľšie detaily pobytu

Galéria

Dajte mi vedieť, keď bude nový kurz dostupný.